Acı Biber Salçası
Acı Biber Salçası
Acı Biber Salçası

Biber Salçası Tatlı

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺60,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺50,00(KDV Dahil)

Tatlı biber salçası acıya karşı hassasiyeti bulunan ya da damak zevkine acı uymayan kişiler için Hatay’da özel olarak üretilmiştir. Ayrıca acı olmasını istemediğiniz soslar da gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir üründür.

Çok acı olmasını istemediğinizde tarifler güvenle kullanabileceğiniz doğal tatlı biber salçası hiçbir yapay katkı maddesi, koruyu, tatlandırıcı ya da gıda boyası içermemektedir.

:

Tatlı Biber Salçası ile Eşsiz Lezzetler

Salça yemeğin lezzetini belirleyen en önemli unsurların başında gelmektedir. Doğru salça kullanılmadığında hedeflenen lezzete ulaşabilmek oldukça zor olacaktır.

Akdeniz ve Güney Doğu Anadolulu kadınların yüzyıllardır yemeklerinde kullandıkları tatlı biber salçası gerçek bir lezzet sırrıdır. Yemekleri ve lezzetleri meşhur olan bölgemizin en değerli tatlarından biridir. Hem ülkemizin diğer şehirlerinden hem de tüm dünyadan yoğun talep görmektedir.

Gurme lezzetler arasında yer alan tatlı biber salçası sadece ev hanımları tarafından değil usta şefler tarafından ısrarla talep edilmekte ve kullanılmaktadır. Hatay’da özel olarak üretilen doğal tatlı biber salçasını henüz denemediyseniz bir kez kullandığınızda sizin de vazgeçilmez lezzetleriniz arasında yer alacağına eminiz.

Rengi ve Lezzetiyle Fark Yaratan Yemekler

Tatlı biber salçası tariflerinize eşsiz bir renk ve lezzet katacaktır. Salçanın kapağını ilk açtığınızda dahi farklı rengi ve kokusu iştahınızı açmaya yeterli olacaktır. Farklı salçalarla her zaman uyguladığınız tarifler Hatay’dan tatlı biber salçası ile adeta bir lezzet şölenine dönüşecek.