Acı Biber Salçası

hataydan acı biber salçası

Acı Biber Salçası ile Yemeklerinize Aroma Katın

Acı biber salçası yüz yıllardır Akdeniz ve Güney Doğu Anadolulu kadınların lezzet sırrı olarak ön plana çıkmaktadır. Acı biberden üretildiği için yoğun ve acı bir aromaya sahiptir. Bu aroma yemeklere eşsiz bir lezzet katmakta ve diğer salçalarla yaptığınız tariflerin lezzetini geliştirmeye yaramaktadır.

Hatay’dan acı biber salçası sadece tencere yemekleri için değil hemen hemen tüm tarifler için uygun bir lezzetidir. Bu lezzeti kahvaltılıklarınızda, soslarınızda, çorbalarınızda ve aklınıza gelebilecek tüm yiyeceklerde güvenle kullanabilirsiniz.

Hatay’dan acı biber salçasının diğer salçalardan en büyük farklı doğal ortamlarda, elle ve gelenek usullerle üretilmesidir. Oldukça yoğun bir aromaya sahip olması dolayısıyla az bir miktar kullanım dahi yeterli gelecektir. Salçamızı tercihe göre domates salçasıyla karıştırarak yumuşatabilir ve acı oranını azaltarak kendi damak tadınıza uygun bir lezzet üretebilirsiniz.

Rengi, lezzeti ve kokusuyla rakiplerinden ayrılan salçamız hiçbir yapay tatlandırıcı, koruyucu ya da gıda boyası içermemektedir. Doğallıktan hiçbir aşamada taviz verilmediği için son derece sağlıklı bir seçenektir.

Gerçek Aşçıların Lezzet Sırrı

Salça yemeğin lezzetine direkt olarak etki eden bir üründür. Yapacağınız salça seçimi tarifinizin tadını büyük ölçüde değiştirecektir.  Bu sebeple söz konusu salça tercihi olduğunda işinizi şansa bırakamazsanız. Sizlere sunduğumuz acı biber salçası Hatay’da özenle seçilmiş mevsimlik biberlerden üretilmiş olup kalite açısından en yüksek seviyededir.

Etiketler: acı biber salçası, hatay acı biber salçası
Mart 23, 2022
Listeye dön