Domates Salçası

Hhataydan domates salçası

Lezzetli ve sağlıklı bir yemek yapabilmek için uyguladığınız tarif kadar kullandığınız ürünlerin kalitesi de önemlidir. Türk mutfağının temel taşlarından biri ise hiç kuşkusuz domates salçasıdır.

Hatay’da geleneksel usullere uygun olarak üretilen domates salçası size çocukluğunuzdaki lezzetleri anımsatacak. Rengi, kokusu ve kendine has aromasıyla mutfağınızın vazgeçilmezi olacak.

Hatay’dan Sağlıklı ve Doğal Domates Salçası

Domates salçası hemen hemen her tarifte yer alan, mutfağımızın en önemli ürünlerinden biridir. Yemeğe lezzet ve renk verme noktasında hangi salçayı tercih edeceğiniz son derece önemlidir. Taze, kaliteli ve yüksek aromatik değerlere sahip olan domateslerin odun ateşinde pişirilip Hatay’ın kavurucu güneşinde kurutulmasıyla elde edilen Hatay domates salçası tüm yemeklerinizde fark yaratmanızı sağlayacak eşsiz bir lezzettir.

Hatay’dan domates salçası yüzyıllardan bu yana süre gelen bir geleneği devam ettirmektedir. Salçanın kalitesini belirleyen en önemli etkenlerden biri kullanılan domateslerdir. Ürünümüzün üretim aşamasında en kaliteli, en sulu, en doğal ve en lezzetli yerli domatesler tercih edilmiştir. Aynı özen salça yapımı esnasında da devam ettirilmiştir. Salçamızda hiçbir kimyasal katkı maddesi, yapay tatlandırıcı ya da gıda boyası bulunmaz.

Etiketler: Domates salçası, hataydan domates salçası
Mart 25, 2022
Listeye dön