Domates Salçası
Domates Salçası
Domates Salçası

Domates Salçası

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺60,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺50,00(KDV Dahil)

Domates Salçası

Domates salçası yemeklerin olmazsa olmaz lezzetlendiricisidir. Sağlıklı ve tamamen doğal bir şekilde üretilen Hatay’da üretilen domates salçası ile yemekleriniz eskisinden çok daha lezzetli olacak.

Doğal Domates Salçası ile Yemeklerinize Lezzet Katın

Özenle seçilen domateslerin odun ateşinde pişirilip güneşte kurutulması ile elde edilen doğal domates salçası rengiyle, kokusuyla ve elbette lezzetiyle bugüne kadar kullandığınız fabrikasyon salçalardan çok daha farklı.

:

Lezzetli ve sağlıklı bir yemek yapabilmek için uyguladığınız tarif kadar kullandığınız ürünlerin kalitesi de önemlidir. Türk mutfağının temel taşlarından biri ise hiç kuşkusuz domates salçasıdır.

Hatay’da geleneksel usullere uygun olarak üretilen domates salçası size çocukluğunuzdaki lezzetleri anımsatacak. Rengi, kokusu ve kendine has aromasıyla mutfağınızın vazgeçilmezi olacak.

Hatay’dan Sağlıklı ve Doğal Domates Salçası

Domates salçası hemen hemen her tarifte yer alan, mutfağımızın en önemli ürünlerinden biridir. Yemeğe lezzet ve renk verme noktasında hangi salçayı tercih edeceğiniz son derece önemlidir. Taze, kaliteli ve yüksek aromatik değerlere sahip olan domateslerin odun ateşinde pişirilip Hatay’ın kavurucu güneşinde kurutulmasıyla elde edilen Hatay domates salçası tüm yemeklerinizde fark yaratmanızı sağlayacak eşsiz bir lezzettir.

Hatay’dan domates salçası yüzyıllardan bu yana süre gelen bir geleneği devam ettirmektedir. Salçanın kalitesini belirleyen en önemli etkenlerden biri kullanılan domateslerdir. Ürünümüzün üretim aşamasında en kaliteli, en sulu, en doğal ve en lezzetli yerli domatesler tercih edilmiştir. Aynı özen salça yapımı esnasında da devam ettirilmiştir. Salçamızda hiçbir kimyasal katkı maddesi, yapay tatlandırıcı ya da gıda boyası bulunmaz.