Siyah Zeytin
Siyah Zeytin
Siyah Zeytin

Siyah Zeytin

İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺70,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺60,00(KDV Dahil)

Doğal Siyah Zeytin

Doğal siyah zeytin sizi Antakya’nın eşsiz güzellikte zeytin bahçelerine götürecek.  Tamamen geleneksel yöntemlerle yetiştirilen ve satışa sunulan Hatay zeytini kahvaltı sofralarınızın vazgeçilmezi olacak.

En son ne zaman tadına doyum olmaz bir doğal siyah zeytin yediniz? Çocukluğunuzun kahvaltı sofralarındaki zeytinleri özleyenlerden misiniz? O zaman tamamen elle toplanan ve hiçbir katkı maddesi eklenmeden sizlere ulaşan ürünümüz tam size göre.

:

Doğal Zeytin Doğal Renk Doğal Tat

Doğal siyah zeytin ürünümüz hiçbir şekilde koruyucu ya da renklendirici içermemektedir. En genci 50 yaşında olan zeytin ağaçlarından elle toplanmıştır. Binlerce yıldır uygulanan en güvenilir ve en sağlıklı bekleme yöntemleriyle tatlandırılmıştır. Bu sayede orijinal rengi ve lezzeti korunmuştur.

Zeytin ağaçlarımız Hatay’da bulunmakta olup Savrani ve Halhali cinslerindedir. Yüksek sağlıklı yağ oranıyla tadı diğer bölgelerde yetişen ürünlerden oldukça farklıdır. Aromatik bir tada sahiptir. Çekirdeği küçük olup taneleri büyüktür. Bazı yörelerde “etli” olarak tabir edilen meyve oranı yoğun zeytinlerdir. Kalite açısından en yüksek seviyededir. Doğallığından hiçbir noktada taviz verilmeden sofralarınıza ulaşmaktadır.

Neden Hatay Doğal Siyah Zeytin Tercih Edilmeli?

Yöremize özgü zeytin çeşitleri hem ülkemizde hem de tüm dünyada büyük rağbet görmektedir. Amerika başta olmak üzere İtalya, İspanya gibi Avrupa’nın önde gelen ülkelerinde de Hatay zeytini özellikle tercih edilmektedir.

Bu durumun gerçekleşmesinde zeytinimizin eşsiz lezzeti kadar yüksek yağ ve antioksidan oranına sahip olması da etkilidir. Hatay zeytini tüm dünyadaki zeytin çeşitleri arasında hem lezzet hem de sağlığa faydaları sayesinde ön plana çıkmaktadır.

Diğer zeytin çeşitlerimiz için Hatay zeytinleri kategorimizi incelemeyi unutmayın.