Turunç Reçeli
Turunç Reçeli

Turunç Reçeli

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺65,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺55,00(KDV Dahil)

Turunç reçeli, Akdeniz bölgesinin en meşhur tatlılarından biri olup kahvaltıların vazgeçilmez lezzetleri arasında yer alır. Bu özel lezzete Hataydan.com ayrıcalığıyla sadece bir tık ile ulaşabilirsiniz.

:

Hatay’dan Özenle Hazırlanmış Bir Akdeniz Lezzeti

Portakal reçelini mutlaka daha önce denemişsinizdir. Peki hiç doğal ve katkısız turunç reçelini deneyimlediniz mi? Turunç, doğal portakal ya da ekşi portakal adıyla da bilinen Akdeniz’e özgü özel bir meyvedir. Portakal, mandalina gibi meyveler bu ağacın aşılanması ile elde edilir. Dolayısıyla bu meyvenin portakalın en doğal hali olduğu rahatça söylenebilir.

Turunç reçeli ise doğal turunç meyvesinin kabuklarının özenle acısının alınıp reçel haline getirilmesiyle elde edilir. Tatlı ve ekşinin muhteşem uyumuyla ortaya eşsiz bir lezzet çıkar. Ayrıca bu doğal reçel çeşidinin antioksidan etkiye sahip olduğu ve sağlık açısından da birçok faydası bulunduğu bilinmektedir.

Her lokmada Akdeniz’i hissedeceğiniz, doğal yöntemlerle hazırlanmış olan bu eşsiz reçeli Hataydan.com’dan güvenle sipariş edebilirsiniz.

Etiketler
turunç reçeli,