Zeytinyağı
Zeytinyağı
Zeytinyağı
Zeytinyağı
Zeytinyağı

Zeytinyağı

İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺95,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺85,00(KDV Dahil)

Zeytinyağı

Hatay’dan zeytinyağı ister soğuk ister sıcak yemeklerinizde isterseniz de salatalarınızda güvenle kullanabileceğiniz üst kalitede bir üründür.  Geleneksel yöntemlerle tamamen Hatay’da üretilen zeytinyağı 5 litrelik teneke kutularda doğallığından hiçbir şey kaybetmeden sizlere ulaşmaktadır.

:

Zeytinyağının En Doğal Hali

Zeytinyağı oldukça hassas bir üründür ve günümüzde birçok farklı isimle satılan yağlar kaliteli ve sağlıklı olmaktan oldukça uzaktır. Hem damak tadınız hem de sağlığınız açısından doğal bir zeytinyağını tercih etmeniz faydalı olacaktır.

Soğuk sıkım en eski ve en sağlıklı üretim tekniklerinden biridir. Meşakkatli ve uzun bir süreç olsa da elde edilen ürün en yüksek kalitede olmaktadır. 

Rengiyle, Tadıyla Gurme Sofralara Layık

Hatay’dan zeytinyağı soğuk sıkım tekniği ile elde edilmiştir. Kesinlikli ışıl işlem görmemiş ve doğallığını kaybettirecek hiçbir müdahalede bulunmamıştır. Natürel halinde olması nedeniyle aromatik yapısını korumaktadır. Bölgemizde yetişen en genci 50 yıllık zeytin ağaçlarından elde edilen zeytinlerden üretilen doğal yağı soğuk tariflerde güvenle kullanabilirsiniz. Soğuk tariflerin yanı sıra ızgara balıkta da yemeğinizi lezzetlendirmek için en iyi alternatif Hatay zeytinyağıdır.

Soğuk sıkım yöntemiyle sıkılan zeytinlerden kendine has koku, renk ve tada sahip bir zeytinyağı elde edilmiştir. Dolayısıyla ürünümüz zincir marketlerde bulunan ve fabrikasyon şeklinde üretilen yağlardan son derece farklıdır. Damak tadını bilen, sağlığına önem veren, gurme sofralara layık bir üründür.

Hatay zeytinyağı ile tatlandırılan salataları yemeye doyamayacak, balığın asıl tadını ürünümüz ile kızarttığınızda alacaksınız. Aslına sadık kalarak üretilen ürünümüz her damlasında size Hatay zeytininin o eşsiz tadını verecek. Rengiyle gözlerinize, kokusuyla burunlarınıza ve lezzetiyle damak tadınıza hitap edecek.

Zeytinyağı ürünümüz ile salata ve soğuk tariflerinizi tatlandırırken kahvaltıların baş tacı Hatay Zeytinleri ürünlerimizi de mutlaka incelemenizi öneririz.